23 Eylül 2010 Perşembe

Beyazın asiliği


Yine sevgili eşimin kıyafetlerinden biri başrolde. Katıldığımız motor festivallerinden birinde verilen bol reklamlı bir tişört vee.....Yeni hali.. Hafta sonu davet edildiğimiz bi törende sivil gelinmesi konusunda bir rica vardı . Abiye yerine sivilde gidilse yeni tertemiz bi cici olmalı öyle değilmi .Dolabı karıştırırken bi an tutuldum kaldım , o zaman anladımki yeni bişiler yapmak istiyorum. Sonra yine eşimin dolabına bi göz atınca elden çıkartılmış tişört yığının arasında xl beden, elbisemsi olanı tercih ettim. Ufak bir daraltmadan sonra (pekte ufak sayılmaz ) yine elimde kalmış malzemeler toplamından yeni bir demeç hazırladım .Sanırım böylesini daha çok seviyorum, annemin eski kabanının düğmesi ,zeynebin gelinliğinden kalma puantiyeli tül ...Hepsi yeniden hayat buluyor ve anılar derken tişörtü bitirip giydiğimde sanki üzerimdeki bir kumaş parçasıda olsa nefes alıyor gibi . Sanıyorum anılarla yaşamayı seviyorum.
Tişörtü anneannemin sandığından bana kalan iğne oyalı yemeni ile tamaladım yıllar öncesinin renklerinin budenli zamana uyması enteresan .
Ve tabiki vazgeçilmezim küpeler. Resimlerde sergileyememişim . Tekrar resimlerini paylaşıcağım. Onlarıda arada ilginç şeyler denk getirdiğim boncukçudan aldım .Gerçi kolye ucu olarak hazırlanmıştı ama ben görür görmez küpe olarak hayal ettim ve eve gelir gelince hayalimi gerçekleştirdim. Evde bulunan minik küpelerle birleştirip kıyafetle müthiş uyumunu farkedince artık hazırdım. Sonrasında keyifli güzel bi pazar geçirdik

5 yorum:

Adsız dedi ki...

superrr

Adsız dedi ki...

Çok sempatik olmuş

Adsız dedi ki...

vay canınasına..süper olmuş

sesiber dedi ki...

inanılmaz güzel bir tasarım olmuş, aklınıza, ellerinize sağlık:)

Elifinelizi dedi ki...

Çok teşekkürler herkeze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...