7 Şubat 2011 Pazartesi

Ben bugün çok mutlu oldum çünkü...

Gün Alfonzo ve Muko 'nun banyo keyfi ile başladı .

Ardından diğer canların sularını verdim. Vede bir pazar klasiği süngerbob eşliğinde sıkı bir kahvaltı.  Hava o kadar güzelki insanın içini kıpır kıpır yapıyor. Aslında gün ile ilgili hiç bir program ve plan yapmamıştık . nerden bilebilirdimki böyle güzel geçeceğini.Şehrime bakan dağda kar olurda , karda mangal keyfi olmazmı. Gittiğimiz piknik alanı zirvedeki kalabalığı inat öylece bakirdi. Yürürken çıkan kütürtüler , kuş sesleri , dingin bir hava ve muhteşem güneş hüzmeleri.

Ölçülen coğrafya bilgileri. Yosunlar hangi yönü gösterir? 


Sonrasında bir yıldız kayar dilek tutulur ve başlanır hayaller kurmaya. Başka başka yerlere gitme hayalleri.


Gün çabucak biter havanın, leziz etlerin  , mutluluğun tadı damağında kalmıştır insanın güneş kaybolurken..


Görülen manzara karşısında tavan yapan yaşama aşkı.


Bizi bekleyen dağyolu trafiğine inat şehrin büyülü ışıkları .


İçimdeki mutluğu ifade ettiğime inandığım bir kare.


Ve hayatımın anlamı......

8 yorum:

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

bir belgeseli izliyor gibi hissettim kareler süper.
mutluluğunuz daim olsun canım sevgiler

Gulos dedi ki...

Çok davetkar görünüyor.Biz bu sene istanbullular olarak kara hasret kaldık.
En kısa zamanda ben de Boluya gitmeyi düşünüyorum.

Buket dedi ki...

sende benim gibi kaktüs seviyorsun glb.sana sormak istediğim birşey var.kaktüsler bu zamanda balkonda durabilir mi,içeriye almalıyım.birde 2 tanesinin saksını değiştirdim ,öldüler,niye ki??

Zeynep Özmen Ünlü dedi ki...

Elifcim, bayıldım resimlerine ve yazılarına, ne güzel bir gun gecırmıssınız. bizde boyle karda mangal yapmak istiyoruuzzz. hava iyice bir soğusa bir kar yağsa, hemen kartepeye çıkacağız da, kar yağsa :))

Elifinelizi dedi ki...

Hatice ablacım güzel dileğin için sağol amin inşallah

Sevgili Guloş kar olayı gerçekten başka bir güzellik

Buketcim çok sempetik geliyor bana kaktüsler ama inan çiçek bakımı konusunda çok deneyimli sayılmam onca sevgi göstermeme rağmen ölen çok çiçeğim oldu kaktüslerim inatla direniyor. içeri alabilirsin bence onlar sıcağı sevdiği için soğukta pek gelişmiyolar. vede şu bir gerçek çiçeğin saksını değiştirmek hiçte mantıklı değil öyle oldukça kayıp verdim umarım aydınlatıcı olmuşumdur:)))

zeynepcim gerçekten güzel bir gündü terapi gibi geldi. sizde güzel bir hafta sonu yaşamışsınız ne güzel. Şehirde hava 19 dereceydi ama bizde Uludağın nimetlerinden faydalanıyoruz. o yüzden oldukça şanslıyız

Fatoş Öztürk dedi ki...

Kızlarımında su kaplumbağası vardı ölünce çok üzüldüler bir daha almak istemediler.Ne güzel bir gün geçirmişsin manzara harika.
En içten sevgilerimle...

Elifinelizi dedi ki...

Benimkiler 2,5 yaşındalar:) Sanıyorum şanslıymısım vede şöyle bi mantık oluştu ,bence o plastik havuzlar yüzünden hasta oluyolar. Çok bilgim yok açıkçası. Gün harikaydı umarım sizde karın tadını çıkarmışsınızdır:)

Giz dedi ki...

Kar ne kadar güzel yağmış masal gibi adeta :) artık İstanbul'a kar yağmıyor en fazla çamurla karışık buz kalıpları oluyor caddelerde. Bu bembeyaz saf görüntü karşısında büyülendim tatlım, kar gelmiyor madem en kısa zamanda ben kara gideceğim :))))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...